Skip Navigation

regulamin

1. Każde złożone na naszej stronie zamówienie jest potwierdzane automatycznie na adres podany przy zakupie.

2.Realizacja
A. Warunkiem realizacji zamówienia jest 100% przedpłata kwoty zamówienia Brutto wraz z kosztami wysyłki i ewentualnie kosztami projektu, na konto Agencji Reklamy :
konto: mBank nr 54 1140 2004 0000 3902 3234 7318
B. W przypadku zakupu projektu: warunkiem realizacji jest podpisanie dokumentu przesłanego przez Agencję Reklamy, akceptującego projekt.

3. Wystawienie faktury
Po dokonaniu zakupu na naszej stronie i podaniu dokładnych danych na fakturę (NIP - obowiązkowo) wystawiana jest faktura na zakup kalendarzy i dostarczana wraz z towarem do klienta lub pocztą na adres wskazany przez klienta.

4. Czas realizacji zamówienia
Czas realizacji zamówienia (przygotowania i spakowania przesyłki) to czas od otrzymania zamówienia i zapłąty za zamówione towary do momentu przekazania Kurierowi zamówionych produktów i podawany jest po potwierdzeniu dostępności towaru na magazynie (w przypadku nadruków termin jest ustalany indywidualnie).

5. Dostawa
Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej wybranej przez Agencję Reklamy, bądź innej wskazanej przez klienta (wysyłka na koszt klienta).

6. Odpowiedzialność i zobowiązania.
Agencja Reklamy nie ponosi odpowiedzialności za terminowość dostaw i zniszczenia spowodowane przez dostawców.

Agencja Reklamy nie ponosi odpowiedzialności za jakość zakupowanych produktów innych producentów.

Sklep zastrzega sobie prawo prezentacji produktów już niedostępnych w sprzedaży i wycofania zamówienia gdy:.

- towar nie jest już dostępny,
- kupujący naruszył już wcześniej regulamin sklepu.


Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. przetwarzamy dane osobowe wyłącznie do celów informacyjnych Agencji Reklamy.

Oferta zawarta na stronie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i może być rozumiana wyłącznie jako informacja handlowa.

Zamawiając nasze usługi akceptują Państwa wszystkie warunki zawarte w powyższym regulaminie.